Ceník

Základní balíček: Počet výsledných fotek – 15 mnou vybraných a upravených snímků. Celkový počet nafocených snímků přibližně kolem 200-400 fotek.

  • Délka focení – 1 hodina až 2 hodiny

Mini balíček: Počet výsledných fotek – 10 mnou vybraných a upravených snímků. Celkový počet nafocených snímků přibližně kolem 100-300 fotek.

  • Délka focení – 30 minut až 1 hodina

Ceny

Základní balíček – 400 Kč

Mini balíček – 200 Kč

Fotografie Vám mohu poskytnout v elektronické podobě ukládané na MEGA, tudíž se nemusíte bát zhoršené kvality, jen Vám pošlu link na Vaší složku a máte své fotografie.

Fotografie Vám mohu zaslat též vytištěné v základním formátu popř. v jiném formátu.

V případě zájmu se můžeme
dohodnout i na uložení fotek na DVD nebo Flashdisk.

Nafocené a upravené fotečky Vám pošlu v závislosti na počtu fotografií a náročnosti úprav, tj. 1-3 dny.

Ceny jsou orientační, je zde započítané samotné focení, úpravy fotografií a celková práce před, během a po fotografování. Cena je uvedena za snímky pouze v digitální podobě v plném rozlišení.

 

Abych Vás uvedla do obrazu, poskytuji pouze fotografické služby tudíž kadeřnické či kosmetické úpravy neprovádím. Stejně tak oblečení je Vaše volba, která by ale také měla být probraná vzhledem k nějaké tématice a estetice. Mimo tedy samotného focení fotografie upravuji, abych dovedla výsledek k dokonalosti, tudíž se nemusíte lekat mírných nedostatků jako, že se Vám třeba těsně před focením vytvořil opar, pupínek a tak podobně. I tady bude záležet na naší domluvě, jak moc fotografii bude chtít upravit. Úpravy jsou individuální a samozřejmě jsou v ceně služby a i v případě, že byste chtěli fotky zcela bez úprav, nevidím v tom žádný problém.

Follow by Email
Facebook
Facebook
Instagram